Parasolki

Parasolka jest bardzo użytecznym przedmiotem. Choć na przestrzeni prawie 4000 lat zmieniała swoje podstawowe przeznaczenie to zawsze była związana z modą.  Podkreślała status, była konieczna w określonych sytuacjach – stylizacjach. Większość z nas kojarzy parasol z prostym przedmiotem , tymczasem posiada on kilkadziesiąt cech/parametrów na które należy zwrócić uwagę.  W naszej ofercie proponujemy parasole dobrane pod kątem najlepszej zależności ceny do jakości produktu. Wszystkie parasolki objęte są dwu letnią gwarancją producenta, a wybrane modele nawet pięcioletnią. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze parasola zobacz nasz poradnik – kliknij tutaj.

Parasolki składane

W naszym sklepie oferujemy parasolki składane z automatycznym mechanizmem otwierania i zamykania. Pokryte z wysokiej jakości materiałem PONGEE. Stelaże parasolek wzmacniane są włóknem szklanym lub węglowym. Każda z nich posiada pokrowiec w kolorze parasola. Skupiamy naszą uwagę na wyprofilowanie rączki i użyty materiał, tak aby wygodnie i pewnie trzymać parasol podczas silnych podmuchów wiatru.

Parasole długie

Stylowe długie parasole zabieramy na specjalne okoliczności i kiedy pod parasolem będą się chronić dwie osoby. Może tych sytuacji nie jest dużo, ale trudno wyobrazić sobie, że nie mamy takiego modelu w swojej garderobie. Sugerujemy wybór parasola z akcentem-wzorem najlepiej pasującym do nas, naszej osobowości, zainteresowań np. z wzorami czerpiącymi ze art-sztuki. Zabranie długiego parasola na ślub to zdecydowanie lepsza decyzja niż składanego, z którego korzystamy na co dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl